Telefon: 0532 577 2 999
 
Zippo Çakmak
12 Sep

Zippo Çakmak

Posted By: Ferhat Times Read: 178 Comments: 0

Kişiye özel hediyelikte kalıcılık arayanlar için Resimli Zippo çakmak en iyi seçimlerin arasındadır. Orijinal Zippo çakmakta hediye olarak en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir.  Biz size Orijinal Zippo çakmağınızı tasarlama imkanı sunuyoruz. Resimli Zippo çakmak zaten mevcut olan bir üründür. Ancak siz, size en yakın olan veya tarzınıza hitap eden  temalara sahip Orijinal Zippo çakmağı değil;  direkt sizi anlatan Resimli veya Yazılı Zippo çakmağa sahip olma imkanına sahipsiniz.
Seçtiğiniz hediye sizi yansıtır. Firma olarak biz size daha iyisini sunmanın çabası içindeyiz. Hediyenizi vereceğiniz  sizin için kıymetli olan özel insanın, özel bir lakabı veya sevdiği bir figürü sizin hediyenizin üzerinde gördüğünde yaratacağı etkiyi bir düşünün… İşi o kadar ilerlettik ki; Yazılı Zippo çakmağın anlamı üzerine sizin el yazınızla yazılmış kelimeler demek oldu. Hatta imzanız, belki de parmak iziniz gerisi sizin hayal gücünüze kalmış.


Zippo Çakmak Sevgiliye hediye, anneler günü hediyesi, babalar günü hediyesi, yılbaşı hediyesi, yıldönümü hediyesi, iş arkadaşınıza, patronunuza, çalışanınıza, samimi olduğunuz-olmadığınız veya memnuniyetinizi anlatmak istediğiniz durumlarda herkese verilebileceğiniz bir hediye seçeneğidir.


Resimli zippo çakmak ve yazılı zippo çakmak tamamen orijinal olup, ürünlerimiz ömür boyu garantili olarak satışa sunulmaktadır. Üzerine  ileri teknikte kaliteli makinalaırımızla işlediğimiz figür  aşınma yapmaz ve kalıcıdır. Ayrıca kişiye özel yapılan ürünlerde geri iade garantisi veren bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.
Kısacası Zippo bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcalığın adı artık sizin adınız, sizin tarzınız. Kişiye özel hediyelik eşyada farkınızı yaratacağınız bambaşka ürünlerle sizleri şaşırtmaya devam edeceğiz.


Write Comment

@Instagram