Telefon: 0532 577 2 999
 
Resimli Kol Saati
07 Sep

Resimli Kol Saati

Posted By: John Doe Times Read: 279 Comments: 0

Türkiyede ilk resimli saat uygulamasını yapan firmamız 2 yıldır bu hizmetini internete taşımıştır. Kişiye özel bir hediye olan resimli kol saatleri hediye sektöründe önemli bir yere gelmek üzeredir. Farklı bir hediye istiyorsanız fotoğraflı kol saati hedefi tam 12 den vurur, örneğin sevgilinize hediye almak istiyorsanız,  resimli kol saati devamlı yanında olacak ve işine yarayacak, saati gösterecek her saate baktığında resimlerinizi görecek, böylelikle kalıcılığı yüksek bir hediye vermiş olursunuz,

Yıllar öncesinde bu fikir aklımıza geldiğinde teknoloji bu kadar ileride değildi , resimli kol saati yapımı çok zor idi, ilk yaptığımız resimli saatler kol saatlerinin içine, kadran bölümlerine resimleri bastırıp yapıştırma şeklinde oluyordu, bügünkü eriştiğimiz nokta ise resimlerin kadrana basılması tekniğidir, bu teknik resimli kol saatinin ömrünü saatin ömrü kadar uzatmıştır.

Hediye en önemli olan şey kalıcılıktır, işlevliktir ve duygusal ağırlığıdır bu 3 işlevide üzerinde barındıran resimli kol saati çok farklı ve ilginç bir hediyedir.


Resimli ve yazılı kol saatinin yapım aşamasında önemli unsurlardan biride  fotoğrafın kol saati içine doğru oturtturulması yani photoshopun doğru kullanımıdır. Bu konuda teknik olarak profesyonellik çok önemlidir. Yaratmak isteğiniz saat isteğiniz gibi olmaz ise etkisini kaybeder. İşte bu yüzden resimli kol saatin doğru yere yaptırmanız gerekmektedir, Resimli Kol Saatinde firmamız öncü konumdadır şuana kadar 1 iade dahi almamış firmamız bu konuda iddalıdır.

Write Comment

@Instagram