Menu
Sepet

kişiye özel kolye

İsimli Zigzag Sevgili APHRODİTE Kolyesine resimlerinizi ve yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz, 2 adetZincir seçimini "Zincir seçenekleri" kısmından yapabilirsiniz, zincir özelliklerini de "Özellikler" sekmesinden detaylı inceleyebilirsiniz.Fotoğrafınızı ''Resim Yükle'' butonunu kullanara..
85,00TL
Vergiler Hariç:72,04TL
Resimli Zigzag Sevgili AMOR Kolyesine resimlerinizi ve yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz, 2 adetZincir seçimini "Zincir seçenekleri" kısmından yapabilirsiniz, zincir özelliklerini de "Özellikler" sekmesinden detaylı inceleyebilirsiniz.Fotoğrafınızı ''Resim Yükle'' butonunu kullanarak yü..
85,00TL
Vergiler Hariç:72,04TL
Sevgililere Özel Resimli Asker Künye Çift Kolyeleri'ne  resimlerinizi ve yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz, 2 adetZincir seçimini "Zincir seçenekleri" kısmından yapabilirsiniz, zincir özelliklerini de "Özellikler" sekmesinden detaylı inceleyebilirsiniz.Fotoğrafınızı ''Resim Yükle''..
124,00TL
Vergiler Hariç:105,09TL
Anneler Günü Hediyesi Gümüş Rengi Yuvarlak Cam Kolye“Sipariş Notu’’ kısmına; Bu kolyede yazılmasını istediğiniz metni  (isim,tarih vs.) belirtebilir,''Resim yükle'' butonu ile de resminizi yükleyebilirsiniz.Siparişinizle ilgili eksik bir bilgi durumunda müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçe..
69,00TL
Vergiler Hariç:58,48TL
Çelik Love kolyesine Yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz.Zincir seçimini "Zincir seçeneği" kısmından yapabilirsiniz, ayrıca zincir özelliklerini "Özellikler" sekmesinden inceleyebilirsiniz.“Sipariş Notu’’ kısmına, bu kolyede yazılmasını istediğiniz metni  (isim,tarih vs.) belirtebilirsini..
75,00TL
Vergiler Hariç:63,56TL
Prinç Rengi Oval Cam Kolye“Sipariş Notu’’ kısmına; Bu kolyede yazılmasını istediğiniz metni  (isim,tarih vs.) belirtebilir, ''Resim yükle'' butonu ile de resminizi yükleyebilirsiniz.Siparişinizle ilgili eksik bir bilgi durumunda müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçecektirÜrün hakkında bilme..
69,00TL
Vergiler Hariç:58,48TL
Prinç Rengi Yuvarlak Cam Kolye.“Sipariş Notu’’ kısmına; Bu kolyede yazılmasını istediğiniz metni  (isim,tarih vs.) belirtebilir,''Resim yükle'' butonu ile de resminizi yükleyebilirsiniz.Siparişinizle ilgili eksik bir bilgi durumunda müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün hakkında..
69,00TL
Vergiler Hariç:58,48TL
Vav figürlü kolyesine yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz.Zincir seçimini "Zincir seçenekleri" kısmından yapabilirsiniz, zincir özelliklerini de "Özellikler" sekmesinden detaylı inceleyebilirsiniz.“Sipariş Notu’’ kısmına, bu kolyede yazılmasını istediğiniz metni  (isim,tarih vs.) belirteb..
49,00TL
Vergiler Hariç:41,53TL
Zülfikar kolyesine yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz.Zincir seçimini "Zincir seçenekleri" kısmından yapabilirsiniz, zincir özelliklerini de "Özellikler" sekmesinden detaylı inceleyebilirsiniz.“Sipariş Notu’’ kısmına, bu kolyede yazılmasını istediğiniz metni  (isim,tarih vs.) belirtebili..
54,39TL
Vergiler Hariç:46,09TL
Anneler Günü Hediyesi Resimli Altın Rengi Çift Taraflı Cam Kolye
Yeni -24 %
Anneler Günü Hediyesi Resimli Altın Rengi Çift Taraflı Cam KolyeÖzel pamuktan yapılmış sırma ip ile gönderilecektir,“Sipariş Notu’’ kısmına; Bu kolyede yazılmasını istediğiniz metni  (isim,tarih vs.) belirtebilir,''Resim yükle'' butonu ile de resminizi yükleyebilirsiniz.Siparişiniz ile ilgili e..
64,00TL 84,00TL
Vergiler Hariç:54,24TL
Anneler Günü Hediyesi Resimli Çift Taraflı Cam Kolye
Yeni -24 %
Anneler Günü Hediyesi Resimli Çift Taraflı Cam KolyeÖzel pamuktan yapılmış sırma ip ile gönderilecektir,“Sipariş Notu’’ kısmına; Bu kolyede yazılmasını istediğiniz metni  (isim,tarih vs.) belirtebilir,''Resim yükle'' butonu ile de resminizi yükleyebilirsiniz.Siparişiniz ile ilgili eksik bir bil..
64,00TL 84,00TL
Vergiler Hariç:54,24TL
Anneler Günü Hediyesi Resimli Çift Taraflı Kalp Cam Kolye
Yeni -24 %
Anneler Günü Hediyesi Resimli Çift Taraflı Kalp Cam KolyeÖzel pamuktan yapılmış sırma ip ile gönderilecektir,“Sipariş Notu’’ kısmına; Bu kolyede yazılmasını istediğiniz metni  (isim,tarih vs.) belirtebilir,''Resim yükle'' butonu ile de resminizi yükleyebilirsiniz.Siparişiniz ile ilgili eksik bi..
64,00TL 84,00TL
Vergiler Hariç:54,24TL
Anneler Günü Hediyesi Resimli Pembe Rengi Çift Taraflı Kalp Cam Kolye
Yeni -24 %
Anneler Günü Hediyesi Resimli Pembe Rengi Çift Taraflı Kalp Cam KolyeÖzel pamuktan yapılmış sırma ip ile gönderilecektir,“Sipariş Notu’’ kısmına; Bu kolyede yazılmasını istediğiniz metni  (isim,tarih vs.) belirtebilir,''Resim yükle'' butonu ile de resminizi yükleyebilirsiniz.Siparişiniz ile ilg..
64,00TL 84,00TL
Vergiler Hariç:54,24TL
Anneler Günü Hediyesi Resimli Yuvarlak Çift Taraflı Cam Kolye
Yeni -24 %
Anneler Günü Hediyesi Resimli Yuvarlak Çift Taraflı Cam KolyeÖzel pamuktan yapılmış sırma ip ile gönderilecektir,“Sipariş Notu’’ kısmına; Bu kolyede yazılmasını istediğiniz metni  (isim,tarih vs.) belirtebilir,''Resim yükle'' butonu ile de resminizi yükleyebilirsiniz.Siparişiniz ile ilgili eksi..
64,00TL 84,00TL
Vergiler Hariç:54,24TL
dua araba süsü sevilla modelimize istediğiniz duayı hildes tekniği ile kazıyoruz.“Sipariş Notu’’ kısmına, bu kolyede yazılmasını istediğiniz duayı ve (isim,tarih vs.) belirtebilirsiniz.(Örnek: Ön tarafa tasarımdaki duanın yazılmasını arka tarafına da Ömer ve Deniz yazılmasını istiyorum.)Sipariş notu..
60,00TL
Vergiler Hariç:50,85TL
Aşk kolyesine yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz.Zincir seçimini "Zincir seçenekleri" kısmından yapabilirsiniz, zincir özelliklerini de "Özellikler" sekmesinden detaylı inceleyebilirsiniz.“Sipariş Notu’’ kısmına, bu kolyede yazılmasını istediğiniz metni  (isim,tarih vs.) belirtebilirsini..
49,00TL
Vergiler Hariç:41,53TL
Çelik Asker kolyesine Resimlerinizi ve Yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz.Zincir seçimini "Zincir seçeneği" kısmından yapabilirsiniz, ayrıca zincir özelliklerini "Özellikler" sekmesinden inceleyebilirsiniz.Fotoğrafınızı ''Resim Yükle''butonunu kullanarak yükleyebilirsiniz.“Sipariş Notu’’ kısm..
60,00TL
Vergiler Hariç:50,85TL
Orijinal resimli kolyesine resimlerinizi ve yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz, 2 adetZincir seçimini "Zincir seçenekleri" kısmından yapabilirsiniz, zincir özelliklerini de "Özellikler" sekmesinden detaylı inceleyebilirsiniz.Fotoğrafınızı ''Resim Yükle'' butonunu kullanarak yükleyebilirsiniz...
85,00TL
Vergiler Hariç:72,04TL
Orijinal resimli kolyesine resimlerinizi ve yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz, 2 adetZincir seçimini "Zincir seçenekleri" kısmından yapabilirsiniz, zincir özelliklerini de "Özellikler" sekmesinden detaylı inceleyebilirsiniz.Fotoğrafınızı ''Resim Yükle'' butonunu kullanarak yükleyebilirsiniz...
85,00TL
Vergiler Hariç:72,04TL
Çelik kalp kolyesine yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz.Zincir seçimini "Zincir seçenekleri" kısmından yapabilirsiniz, zincir özelliklerini de "Özellikler" sekmesinden detaylı inceleyebilirsiniz.“Sipariş Notu’’ kısmına, bu kolyede yazılmasını istediğiniz metni  (isim,tarih vs.) belirtebi..
75,00TL
Vergiler Hariç:63,56TL
bayan kanat kolye isim yazılı modelimize yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz.Zincir seçimini "Zincir seçeneği" kısmından yapabilirsiniz, ayrıca zincir özelliklerini "Özellikler" sekmesinden inceleyebilirsiniz.“Sipariş Notu’’ kısmına, bu kolyede yazılmasını istediğiniz metni  (is..
79,00TL
Vergiler Hariç:66,95TL
bayanlara özel kalp kolye sun modelimize resimlerinizi ve yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz.Zincir seçimini "Zincir seçeneği" kısmından yapabilirsiniz, ayrıca zincir özelliklerini "Özellikler" sekmesinden inceleyebilirsiniz.Fotoğrafınızı ''Resim Yükle''butonunu kullanarak yükleyebilirsi..
60,00TL
Vergiler Hariç:50,85TL
çapa modeli kolyeye yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz.Zincir seçimini "Zincir seçeneği" kısmından yapabilirsiniz, ayrıca zincir özelliklerini "Özellikler" sekmesinden inceleyebilirsiniz.“Sipariş Notu’’ kısmına, bu kolyede yazılmasını istediğiniz metni  (isim,tarih vs.) belirtebilirsiniz..
50,00TL
Vergiler Hariç:42,37TL
çelik yonca kolye modelimize yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz.Zincir seçimini "Zincir seçeneği" kısmından yapabilirsiniz, ayrıca zincir özelliklerini "Özellikler" sekmesinden inceleyebilirsiniz.“Sipariş Notu’’ kısmına, bu kolyede yazılmasını istediğiniz metni  (isim,tarih vs...
49,00TL
Vergiler Hariç:41,53TL
Çift Taraflı Kalp Şekilli Resimli Cam Kolye
Yeni -24 %
Çift Taraflı Kalp Şekilli Resimli Cam KolyeÖzel pamuktan yapılmış sırma ip ile gönderilecektir,“Sipariş Notu’’ kısmına; Bu kolyede yazılmasını istediğiniz metni  (isim,tarih vs.) belirtebilir,''Resim yükle'' butonu ile de resminizi yükleyebilirsiniz.Siparişiniz ile ilgili eksik bir bilgi durumu..
64,00TL 84,00TL
Vergiler Hariç:54,24TL
Çift Taraflı Kalp Şekilli Resimli Pembe Cam Kolye
Yeni -24 %
Çift Taraflı Kalp Şekilli Resimli Pembe Cam KolyeÖzel pamuktan yapılmış sırma ip ile gönderilecektir,“Sipariş Notu’’ kısmına; Bu kolyede yazılmasını istediğiniz metni  (isim,tarih vs.) belirtebilir,''Resim yükle'' butonu ile de resminizi yükleyebilirsiniz.Siparişiniz ile ilgili eksik bir bilgi ..
64,00TL 84,00TL
Vergiler Hariç:54,24TL
Çift Taraflı Yuvarlak Arkadaş Cam Kolye
Yeni -24 %
Çift Taraflı Yuvarlak Arkadaş Cam KolyeÖzel pamuktan yapılmış sırma ip ile gönderilecektir,“Sipariş Notu’’ kısmına; Bu kolyede yazılmasını istediğiniz metni  (isim,tarih vs.) belirtebilir,''Resim yükle'' butonu ile de resminizi yükleyebilirsiniz.Siparişiniz ile ilgili eksik bir bilgi durumunda ..
64,00TL 84,00TL
Vergiler Hariç:54,24TL
Çift Taraflı Yuvarlak Resim-İsim Çift Altın Rengi Cam Kolye
Yeni -24 %
Çift Taraflı Yuvarlak Resim-İsim Çift Altın Rengi Cam KolyeÖzel pamuktan yapılmış sırma ip ile gönderilecektir,“Sipariş Notu’’ kısmına; Bu kolyede yazılmasını istediğiniz metni  (isim,tarih vs.) belirtebilir,''Resim yükle'' butonu ile de resminizi yükleyebilirsiniz.Siparişiniz ile ilgili eksik ..
64,00TL 84,00TL
Vergiler Hariç:54,24TL
Çift Taraflı Yuvarlak Resim-İsim Çift Cam Kolye
Yeni -24 %
Çift Taraflı Yuvarlak Resim-İsim Çift Cam KolyeÖzel pamuktan yapılmış sırma ip ile gönderilecektir,“Sipariş Notu’’ kısmına; Bu kolyede yazılmasını istediğiniz metni  (isim,tarih vs.) belirtebilir,''Resim yükle'' butonu ile de resminizi yükleyebilirsiniz.Siparişiniz ile ilgili eksik bir bilgi du..
64,00TL 84,00TL
Vergiler Hariç:54,24TL
Çift Taraflı Yuvarlak Resimli Cam Kolye
Yeni -24 %
Çift Taraflı Yuvarlak Resimli Cam KolyeÖzel pamuktan yapılmış sırma ip ile gönderilecektir,“Sipariş Notu’’ kısmına; Bu kolyede yazılmasını istediğiniz metni  (isim,tarih vs.) belirtebilir,''Resim yükle'' butonu ile de resminizi yükleyebilirsiniz.Siparişiniz ile ilgili eksik bir bilgi durumunda ..
64,00TL 84,00TL
Vergiler Hariç:54,24TL
Çiftli kolyesine yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz, 2 adet kolyedir.Zincir seçimini "Zincir seçenekleri" kısmından yapabilirsiniz, zincir özelliklerini de "Özellikler" sekmesinden detaylı inceleyebilirsiniz.“Sipariş Notu’’ kısmına, bu kolyede yazılmasını istediğiniz metni  (isim,tarih v..
69,00TL
Vergiler Hariç:58,48TL
Dua kolyesine yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz.Zincir seçimini "Zincir seçenekleri" kısmından yapabilirsiniz, zincir özelliklerini de "Özellikler" sekmesinden detaylı inceleyebilirsiniz.“Sipariş Notu’’ kısmına, bu kolyede yazılmasını istediğiniz Dua'yı belirtebilirsiniz.Siparişinizde bir ek..
60,00TL
Vergiler Hariç:50,85TL
Gösterilen: 1 ile 32 arası, toplam: 128 (4 Sayfa)

kişiye özel hazırlanan tüm kolye modelleri kendi tasarımımız ve firmamızın garantisi altındadır.