Gümüş Harf Oyma Bileklik kişiye özel gümüş bileklik."Sipariş Notu" kısmına, bu bileklikte yazılmasını istediğiniz harfi (Örn: harf "D" olsun. gibi) belirtebilirsiniz.Sipariş notunda bir şeyi unut..
Gümüş Harfli Bileklik kişiye özel gümüş bileklik."Sipariş Notu" kısmına, bu bileklikte yazılmasını istediğiniz harfi (Örn: harfler "D" ve "A" olsun. gibi) belirtebilirsinizSiparişinizde bir şeyi..
İsimli Zigzag Sevgili APHRODİTE Kolyesine resimlerinizi ve yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz, 2 adetZincir seçimini "Zincir seçenekleri" kısmından yapabilirsiniz, zincir özelliklerini de ..
Kesme Çelik Harf Bileklik kişiye özel olarak hazırlanır. tüm harfler mevcuttur.“Sipariş Notu’’ kısmına, bu bileklikte yazılmasını istediğiniz harfi belirtebilirsiniz.Siparişiniz ile ilgili&n..
Kesme Çelik Harf Bilekliği Çiftler İçin, 2 adet bilekliktir.“Sipariş Notu’’ kısmına, bu bilekliklerde hangi harflerin olacağını belirtebilirsiniz.Sipariş notunda bir şeyi unutursanız, siparişinizi tam..
Resimli Zigzag Sevgili AMOR Kolyesine resimlerinizi ve yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz, 2 adetZincir seçimini "Zincir seçenekleri" kısmından yapabilirsiniz, zincir özelliklerini de "Öze..
Çift puzzle bilekliğine yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz, 2 adet bilekliktir.“Sipariş Notu’’ kısmına, bu bileklikte yazılmasını istediğiniz metni  (isim,tarih,baş harf vs.) belirteb..
Çift puzzle bilekliğine yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz, 2 adet bilekliktir.“Sipariş Notu’’ kısmına, bu bileklikte yazılmasını istediğiniz metni  (isim,tarih,baş harf vs.) belirteb..
Sevgililere Özel Resimli Asker Künye Çift Kolyeleri'ne  resimlerinizi ve yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz, 2 adetZincir seçimini "Zincir seçenekleri" kısmından yapabilirsiniz, zinci..
çelik kalp sevgililer günü bileklik modeline yazılarınızı hildes tekniği ile yazıyoruz.Erkek ve Bayan kullanımına uygundur.“Sipariş Notu’’ kısmına, bu bileklikte yazılmasını istediğiniz metni  (isim,t..
Çelik Love kolyesine Yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz.Zincir seçimini "Zincir seçeneği" kısmından yapabilirsiniz, ayrıca zincir özelliklerini "Özellikler" sekmesinden inceleyebilirsiniz.“Sipa..
Prinç Rengi Oval Cam Kolyeİster gümüş zincir, ister çelik zincir, isterseniz de bu kolyeler için özel kullandığımız pamuktan yapılmış sırma ip ile ürünü satın alabilirsiniz,yapmanız gereken  yukarıdak..
Prinç Rengi Yuvarlak Cam Kolye.İster gümüş zincir, ister çelik zincir, isterseniz de bu kolyeler için özel kullandığımız pamuktan yapılmış sırma ip ile ürünü satın alabilirsiniz,yapmanız gereken  yuka..
Vav figürlü kolyesine yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz.Zincir seçimini "Zincir seçenekleri" kısmından yapabilirsiniz, zincir özelliklerini de "Özellikler" sekmesinden detaylı inceleyebilirsin..
Yabpoz çift anahtarlık resimlerinizi ve yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz, 2 adet anahtarlıktır.Fotoğrafınızı ''Resim Yükle''butonunu kullanarak yükleyebilirsiniz.“Sipariş Notu’’ kısmına,..
54,39TL 44,00TL
Zülfikar kolyesine yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz.Zincir seçimini "Zincir seçenekleri" kısmından yapabilirsiniz, zincir özelliklerini de "Özellikler" sekmesinden detaylı inceleyebilirsiniz...
60,00TL 44,00TL
dua araba süsü sevilla modelimize istediğiniz duayı hildes tekniği ile kazıyoruz.“Sipariş Notu’’ kısmına, bu kolyede yazılmasını istediğiniz duayı ve (isim,tarih vs.) belirtebilirsiniz.(Örnek: Ön tara..
49,00TL
Aşk kolyesine yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz.Zincir seçimini "Zincir seçenekleri" kısmından yapabilirsiniz, zincir özelliklerini de "Özellikler" sekmesinden detaylı inceleyebilirsiniz.“Sipa..
60,00TL 49,00TL
Çelik Asker kolyesine Resimlerinizi ve Yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz.Zincir seçimini "Zincir seçeneği" kısmından yapabilirsiniz, ayrıca zincir özelliklerini "Özellikler" sekmesinden incele..
Orijinal resimli kolyesine resimlerinizi ve yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz, 2 adetZincir seçimini "Zincir seçenekleri" kısmından yapabilirsiniz, zincir özelliklerini de "Özellikler" sekmesi..
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 164 (9 Sayfa)